Vytvořeni eshopu

Vytvoření internetového obchodu (eshopu) v České republice

Kromě služeb optimalizace se zabýváme tvorbou webových stránek. Hlavní předností při objednávce projektu v naší firmě je příprava internetového obchod, a to na základě informací všestranné analýzy byznysu. Proces práce zahrnuje pochopení cílové skupiny uživatelů, základy optimalizace, použitelnosti a aktuálnosti designu.

Příprava internetového obchodu (eshou) na klíč a jeho cílů

Před zahájením samotné přípravy projektu analyzujeme niche, konkurenty, dotazy a potřeby cílové skupiny uživatelů. Díky těmto krokům získáme plnohodnotné pochopení toho, jak má vypadat budoucí zdroj, jeho struktura a obsah. Nakonec Vám nabídneme promyšlený web, který bude sloužit jako solidní platforma pro Vaše obchodování.

Vytvoření webu v krátkém časovém termínu.

Tato varianta je vhodná v případě, že společnost nenabízí příliš velký počet výrobků a webová stránka má sloužit jako výloha. Používá se šablona.

Webová stránka na klíč od nuly.

Provádí se projektování, příprava a plnění webových stránek. V tomto případě se pracuje s internetovými obchody, které mají velký výběr zboží a u kterých je potřeba zabudování analytických systémů a programů loajality.

V obou případech pracuje na projektu skupina odborníků. Rozdíl spočívá v čase, vymezeném pro práci na projektu.

Jak probíhá tvorba internetového obchodu (eshopu) na klíč u SEOmetria.cz:

  1. Ujasnění cílů a úkolů. V samotném začátku jsou ze strany zákazníka vysloveny všechny cíle, úkoly a přání. Analyzujeme a nabízíme své verze. Všechny kroky jsou odsouhlaseny zákazníkem a přistupujeme ke stanovenému řešení.
  2. Zpracování technického zadání. Sestavuje se zadání pro formování struktury webové stránky, doplnění modulů, popis designu, sepisují se všechny požadavky na technickou stránku zdroje.
  3. Projektování. Během tohoto procesu vytváříme designové makety stránek budoucího internetového obchodu.
  4. Layout. Po sladění navrhnutých maket stránek se provádí jejich layout pro správné zobrazení webové stránky v různých prohlížečích.
  5. Propracování programového zabezpečení. Vytváří se funkcionál internetového obchodu a také zavedení do CMS.
  6. Naplnění. Internetový obchod má už svůj stav a způsob prodeje, ale zatím je prázdný. Během této etapy je webová stránka zaplňována všemi potřebnými informacemi.
  7. Spuštění zdroje na internetu. Internetový obchod se přenáší na hosting a získává testovací doménové jméno. Webová stránka je aktivně testována zaměstnanci a v případě potřeby jsou provedeny opravy či změny.
  8. Kontrola a rozvoj. Podle přání zákazníka provádíme monitoring výsledků práce internetového obchodu. Je zde možnost dalšího rozvoje SEO optimalizace zdroje.

Proč svěřit práci právě nám?

Zvolte SEOmetria.cz! Vytvoříme nejen projekt, pomůžeme Vám v rozvoji Vašeho byznysu!